Tablo Görünümü:
Hızlı Gözat

Betül Silme Yemek Odası Takımı

10,750₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Betül Silme Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye, 1Ad Gümüşlükten Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen oluşmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. ..

Hızlı Gözat

Betül Yemek Odası ( beyaz)

10,400₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Betül Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye,den Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. Ürünün Bakı..

Hızlı Gözat

Bolivya Yemek Odası Takımı

10,550₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Bolivya Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye ve 1 Ad Tv Ünitesi'nden Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF malzemeden oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir..

Hızlı Gözat

Ecrin Beyaz Yemek Odası

10,400₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ecrin BeyaznYemek odası1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa, 1Ad Gümüşlük ve 6 Ad Sandaleden Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen olusmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. ..

Hızlı Gözat

Ecrin Silme Yemek Odası

10,750₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ecrin Yemek odası 1 Ad Konsol. 1 Ad masa, 6 Ad Sandalye'den oluşmaktadır. Kullanılan Malzeme Ürünümüz Mdf ve Suntalam malzemeden oluşmaktadir. Ayak ÖzelliğiFırınlanmış Gürgen Ağacı Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabi..

Hızlı Gözat

Ekim Yemek Odası

9,600₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ekim Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye, 1Ad Gümüşlük, 1 Ad Tv Sehpasından Olusmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz Suntalem malzemeden oluşmaktadır.  Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenile..

Hızlı Gözat

Flora Yemek Odası Takımı

11,100₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Flora Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye ve 1 Ad Tv Ünitesi'nden Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF malzemeden oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. ..

Hızlı Gözat

Kuğu Yemek Odası Takımı

13,750₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye 1 Ad Tv Ünitesi ve 2 Ad Kaşıklıktan Oluşmaktadır. Kullanılan MalzemeÜrünümüz  mdf  malzemeden olusmaktadir. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolay..

Hızlı Gözat

Nirvana Yemek Odası Takımı

16,700₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye, Kullanılan MalzemeÜrünümüz  Mdf  ve Suntalem üründen oluşmaktadir. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolaydır. Ürünün Bakımı Nemli..

Hızlı Gözat

Pedra Yemek Odası Takımı

16,150₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 4 Ad Sandalye ve 1 Ad Benc'ten oluşmaktadır. Kullanılan MalzemeÜrünümüz Mdf  ve Suntalem malzemeden oluşmaktadır. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolaydır. ..

Hızlı Gözat

Şah Yemek Odası Takımı

11,250₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Şah Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye'den oluşmaktadır. Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF ve Suntalam malzemeden oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. Ürün..

Hızlı Gözat

Tarsus Yemek Odası Takıımı

10,700₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Tarsus Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Adet Sandalye ve 1 Ad TV Ünitesi'nden Oluşmaktadır Kullanılan Malzeme Ürünümüz Full Mdf malzemeden olusmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmekt..

Hızlı Gözat

Vera Yemek Odası Takımı

16,150₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye'den oluşmaktadır. Kullanılan MalzemeÜrünümüz Mdf  ve Suntalem malzemeden oluşmaktadır. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolaydır. Ürünün Ba..

Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)