Tablo Görünümü:
Hızlı Gözat

Betül Silme Yemek Odası Takımı

8,400₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Betül Silme Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye, 1Ad Gümüşlükten Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen oluşmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. ..

Hızlı Gözat

Betül Yemek Odası ( beyaz)

8,150₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Betül Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye,den Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. Ürünün Bakı..

Hızlı Gözat

Bolivya Yemek Odası Takımı

10,550₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Bolivya Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye ve 1 Ad Tv Ünitesi'nden Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF malzemeden oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir..

Hızlı Gözat

Country Yemek Odası Takımı

6,400₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Country Yemek odası1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye,2 Ad Vitrin, 1 Ad Tv ünitesinden Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen olusmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılab..

Hızlı Gözat

Ecrin Beyaz Yemek Odası

8,140₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ecrin BeyaznYemek odası1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa, 1Ad Gümüşlük ve 6 Ad Sandaleden Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen olusmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. ..

Hızlı Gözat

Ecrin Silme Yemek Odası

8,400₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ecrin Yemek odası 1 Ad Konsol. 1 Ad masa, 6 Ad Sandalye'den oluşmaktadır. Kullanılan Malzeme Ürünümüz Mdf ve Suntalam malzemeden oluşmaktadir. Ayak ÖzelliğiFırınlanmış Gürgen Ağacı Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabi..

Hızlı Gözat

Ekim Yemek Odası

9,800₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ekim Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye, 1Ad Gümüşlük, 1 Ad Tv Sehpasından Olusmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz Suntalem malzemeden oluşmaktadır.  Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenile..

Hızlı Gözat

Flora Yemek Odası Takımı

11,100₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Flora Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye ve 1 Ad Tv Ünitesi'nden Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF malzemeden oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. ..

Hızlı Gözat

Kuğu Yemek Odası Takımı

10,950₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye 1 Ad Tv Ünitesi ve 2 Ad Kaşıklıktan Oluşmaktadır. Kullanılan MalzemeÜrünümüz  mdf  malzemeden olusmaktadir. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolay..

Hızlı Gözat

Mest Yemek Odası

9,500₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Mest Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır. Kullanılan Malzeme Ürünümüz Mdf  ve Suntalam malzemeden oluşmaktadır. Ayak ÖzelliğiAyaklar gürgen ağacından üretilmiştir.  Kumaş Özel...

Hızlı Gözat

Mest Yemek Odası Takımı Ekru

9,500₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Mest Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye'den Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF ve Suntalam malzemeden oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. ..

Hızlı Gözat

Nirvana Yemek Odası Takımı

14,100₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye, Kullanılan MalzemeÜrünümüz  Mdf  ve Suntalem üründen oluşmaktadir. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolaydır. Ürünün Bakımı Nemli..

Hızlı Gözat

Pedra Yemek Odası Takımı

13,000₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 4 Ad Sandalye ve 1 Ad Benc'ten oluşmaktadır. Kullanılan MalzemeÜrünümüz Mdf  ve Suntalem malzemeden oluşmaktadır. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolaydır. ..

Hızlı Gözat

Şah Yemek Odası Takımı

8,800₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Şah Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye'den oluşmaktadır. Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF ve Suntalam malzemeden oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. Ürün..

Hızlı Gözat

Tarsus Yemek Odası Takıımı

10,700₺

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Tarsus Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Adet Sandalye ve 1 Ad TV Ünitesi'nden Oluşmaktadır Kullanılan Malzeme Ürünümüz Full Mdf malzemeden olusmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmekt..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)